Doprava a dodanie tovaru

 


Doprava

Cena za dopravu závisí od druhu objednaného tovaru jeho hmotnosti a rozmerov a nieje zahrnutá v objednávke tovaru.Určí sa až po zabalení a zvážení balíka.V rámci expedície balíkov využívame dve kuriérske spoločnosti ,prípadne po dohode so zákazníkom je možné objednávku prevziať zdarma rovno u nás.

Balíky do dĺžky 175cm s maximálnou hmotnosťou do 30kg expedujeme prepravnou spoločnosťou DPD. (cenník)

Balíky s dĺžkou nad 175cm s maximálnou hmotnosťou do 50kg expedujeme prepravnou spoločnosťou TOPTRANS. (cenník)

Pri prevzatí si tovar pred kuriérom vždy skontrolujte. Tovar a obal nesmie byť poškodený, nesmie v ňom chýbať dodávané príslušenstvo. Pokiaľ zistíte, že niektorá časť chýba alebo je poškodená, vždy spíšte zápis o poškodení zásielky s kuriérom alebo pracovníčkou pošty a oznámte nám, že tovar Vám bol doručený poškodený.

Dodacie podmienky

Dodávka objednaného tovaru bude realizovaná podľa dostupnosti produktu a jeho výroby v čo najkratšom čase  do 3 týždňov od záväzného potvrdenia objednávky.V deň expedície bude zákazník informovaný o úspešnom odoslaní balíka.Pri  každej objednávke je vhodné uviesť váš telefonický kontakt ktorý poslúži kuriérovi pri dodaní tovaru.Vo výnimočných prípadoch môže byť dodacia lehota aj dlhšia o čom Vás budeme telefonicky informovať. Miesto odberu je stanované na základe objednávky kupujúceho a adresy, ktorú kupujúci pri objednávke zadal. Za splnenie dodávky tovaru sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedenú adresu dobierkou. Súčasťou dodávky nieje zloženie tovaru. Dopravu na adresu objednávateľa zabezpečí predávajúci. Zásielka s tovarom vždy obsahuje daňový doklad alebo je odoslaný formou e-mailu. Rozvoz tovaru zabezpečujeme na území celej Európskej únie.