Interiérové zábradlie 

-Na základe dlhoročných skúseností vieme, že pri výstavbe rodinných domov a ich rekonštrukcii sa vynakladajú veľké finančné prostriedky na ich realizáciu.
-Preto Vám chceme uľahčiť cestu, ako sa dopracovať k lacnejšiemu interiérovému zábradliu.
-Ponúkame Vám preto dve možnosti zrealizovania Vášho zábradlia a to je: svojpomocnú montáž, alebo poradentsvo a montáž našou firmou.
- V nasledujúcich návodoch, Vám v jednoduchých krokoch vysvetlíme, ako svojpomocne a jednoducho zhotoviť zábradlie z produktov, ktoré priamo zakúpite na našom eshope.

 

 Svojpomocná montáž

-Montáž nerezového zábradlia-

Krok 1. - Osadenie koncových stĺpov
- V prvom kroku je potrebné vybrať vhodné koncové stĺpy. Každý koncový stĺp naspodku konštrukcie obsahuje nerezový kryt, ktorý má pod sebou konzolu s dierami, ktorá slúži na priame osadenie stĺpa do zeme. Stĺp je možné osadiť do dreva a betónu. Ponuku koncových stĺpov nájdete po kliknutí na následujúci odkaz.

Koncové stlpy


Krok 2. - Osadenie držiakov rúriek na koncové stĺpy
- V druhom kroku je potrebné zakúpiť držiaky na rúrky. Na jeden koncový stĺp sa osadzujú štyri držiaky.Sú prispôsobené buď na guľatý povrch stĺpika, alebo rovný. Na stĺpik sa pripevňujú malým šróbikom pre ktorý je pripravená malá konzola vo vnútri držiaku. Ponuku držiakov na koncové stĺpy nájdete po kliknutí na následujúci odkaz.

držiaky


Krok 3. - Osadenie nerezových rúriek
- V treťom kroku je potrebné zvoliť vhodnú dĺžku rúriek. Na jeden koncový stĺp sa osádzajú-vzhľadom na bezpečnosť štyri rúrky. Rúrky je možné na koncoch nadpojiť do seba tvarovateľnými kolienkami, ale samozrejme nieje to pravidlo, a rúrky vyzerajú dobre aj nespojené do seba. Na koncoch rúrky sa nasunie drevená alebo nerezová krytka. Ponuku rúriek a ukončovacích krytiek na rúrky nájdete po kliknutí na následujúci odkaz.

rúrky

Krok 4. -Výber vhodného madla 
- V poslednom kroku stačí vybrať vhodné madlo na vrch zábradlia. Koncové stĺpy majú na vrchoch konzoly pre uchytenie guľatého alebo rovného madla. Stačí si len vybrať z našej ponuky. Ponuku madiel na vrch zábradlia nájdete po kliknutí na následujúci odkaz.

madla


Krok 5. - Zábradlie je hotové! Áno, skutočne takto je ľahká montáž zábradlia ktorú si môžete zrealizovať aj svojpomocne :)

-Montáž dreveného zábradlia-


Krok 1. - Osadenie koncových stĺpov
- V prvom kroku je potrebné vybrať vhodné koncové stĺpy. Ponuku koncových stĺpov nájdete po kliknutí na následujúci odkaz.

koncovbe stlpy

Krok 2. - Výber vnútra zábradlia (priečok,nerezových tyčiek)
- V druhom kroku je potrebné vybrať vnútro zábradlia.Môžete si vybrať zo širokej ponuky
priečok, či už čisto drevených alebo kombinovaných s drevom.Vnútro zábradlia sa dá vyplniť aj nerezovými
rúrkami. ktoré umiestnené horizontálne pôsobia čisto a moderne.

-Ponuku drevených priečok nájdete po kliknutí na nasledujúci odkaz.
-Ponuku drevených/nerezových priečok nájdete po kliknutí na nasledujúci odkaz.
-Ponuku nerezových tyčiek nájdete po kliknutí na nasledujúci odkaz.
Krok 3. -Výber vhodného madla 
- Do koncových stĺpov sa z vonkajšej strany prevŕtajú diery, cez ktoré pripevníte šróbom na vrchnej a dolnej časti madlo. Vhodné madlo si môžete vybrať v nasledujúcom odkaze.Krok 4.-Umiestnenie drevených záslepiek do dier 

Po navŕtaní dier do koncových stĺpov, treba v poslednom kroku umiestniť drevené záslepky.
Vyrábajú sa v rôznych priemeroch podľa použitého vrtáku.
Ponuku záslepiek nájdete po kliknutí na nasledujúci odkaz.Krok 5. - Zábradlie je hotové! Áno, skutočne takto je ľahká montáž zábradlia ktorú si môžete zrealizovať aj svojpomocne :)Montáž zábradlia a poradenstvo našou firmou

- V tejto možnosti sme pre Vás pripravili najpoužívanejšie typy zábradí namontovaných našou firmou. Jednotlivé typy sú číselne označené, aby uľahčili vyjadrenie a Vašu predstavu zábradlia o ktoré máte záujem. Následne nám treba len poslať rozmery na akú plochu má byť požadované zábradlie osadené, a my Vám poradíme a vypočítame cenovú ponuku.

- V prípade akýchkoľvek otázok sa s nami skontaktujte.

-Naše recenzie na google-

Drevené zábradlia
1.jpgZábradlia kombinácia drevo-nerez